Azonosító #31149
Dátum: 2020.05.23

Hirdető adatai

kzalan

Kapcsolat

Koltai Zalán
06309575740
9200
Mosonmagyaróvár
Honlap
  • Jellege:
    Kínál

30 éve működő, mosonmagyaróvári fogorvosi rendelő recepciós/ páciens koordinátori munkatársat keres.
Fogászati tapasztalattal rendelkező recepciós munkatársat keresünk!

Főbb feladatok:
- páciensek fogadása, koordinálása, adminisztratív feladatok
- páciensekkel kapcsolatos teljes körű ügyintézés
- kapcsolattartás orvosokkal, asszisztensekkel
Elvárások:
- tárgyalóképes német nyelvtudás, angol nyelvtudás előny
- számítógépes ismeretek
- rugalmasság, precizitás
Amit kínálunk:
- versenyképes bérezés
- hosszú távú, stabil munkahely

Ha van kedved csapatunk tagja lenni, kérlek küldd el fényképes önéletrajzod! E-mail címünk: info@kgdental.eu
Önéletrajzot az info@koza.hu e-mail címre kérünk.

Hasonló fogászati hirdetések

Állást kínál / Recepciós
2020.04.18

Két évtizede működő, nagy forgalmú XV. kerületi fogászati magánrendelőbe keresünk egészségügyben sze[...]

2020.05.19

Budai háromszékes rendelőnkbe keresünk talpraesett recepcióst. Angol nyelvtudás, kiváló kommunikác[...]

2020.05.18

Légy részese a Naturadentnél egy jó hangulatú, összetartó csapatnak, ahol az évente többször megrend[...]