Azonosító #40296
Dátum: 2021.04.22

Hirdető adatai

Cosmo2019

Kapcsolat

Cosmodent Fogászat
+361 200 1378
1118
Budapest

Nagy múltú magánklinika 13 székes, teljes körű ellátást biztosító rendelőjébe
keressük magabiztos német és angol nyelvtudással rendelkező új munkatársunkat.

Főbb feladatok, munkák:

• Magyar és külföldi ügyfelek fogadása, koordinálása
• tolmácsolás, fordítás
• ügyféligények feldolgozása telefonon, e-mailben
• átfogó szervezési és adminisztrációs feladatok
• orvos és asszisztens kollégáink munkájának teljes körű támogatása
Az álláshoz tartozó elvárások:

• Ügyfél kapcsolati és koordinátori tapasztalat
• felhasználói szintű számítógépes ismeretek
• jó kommunikációs készség
• ügyfélközpontú gondolkodás és munkavégzés
• megbízható, rugalmas, nyitott, precíz személyiség
• igényes megjelenés
• konfliktuskezelés

Amit kínálunk:
• igényes, nemzetközi munkakörnyezet
• idegen nyelvű munkavégzés
• változatos és sokszínű feladatok
• csapatmunka
• fiatalos, barátságos légkör
• versenyképes jövedelem
• hosszú távú, biztos munkahely

Fényképes önéletrajzot várunk magyar és az általa beszélt fő nyelven az allas@cosmodent.hu címre, kérjük a fizetési igény megjelölését!

Hasonló fogászati hirdetések

Állást kínál / Recepciós
2021.05.10

Ha szeretnél egy fiatalos, jó csapatban dolgozni, ahol sok fejlődési, képzési lehetőség és karrier v[...]

2021.04.29

Smile Store - The Dental Specialists are looking for an experienced, patient focussed Dental Treatme[...]

2021.05.06

A több mint 9 éve sikeresen működő Dunakeszi Fogorvosi Centrum, a megnövekedett betegforgalomra való[...]