Azonosító #32180
Dátum: 2020.05.19

Hirdető adatai

endocenter13

Kapcsolat

Judit Jeney Dr.
06203535753
1132
Budapest
Honlap
  • Jellege:
    Keres

XIII. kerületi exclusive CBCT-vel és mikroszkóppal is felszerelt igényes fogászati
magánrendelőbe, fiatal, energikus csapatunkba keresünk fogászati asszisztenst.
Olyan asszisztensek jelentkezését várjuk, akik tevékenyek és dinamikusak, tudnak
és szeretnek csapatban dolgozni, de önálló munkára is képesek. Rendelőnkben
fontos a kommunikáció, ezért sokat dolgozunk azon, hogy jó csapat legyünk, ezt
képzésekkel és időnkénti csapatépítőkkel is erősítjük.  A gyakorlott kéz nem
követelmény csak előny, azt gondoljuk a szorgalom fontosabb. Előrelépési
lehetőséget biztosítunk. Várjuk jelentkezésed ha szeretnél a csapatunkhoz tartozni.

Főbb feladatok:
- dokumentáció napi szintű vezetése
- kezelőhelység rendben tartása
- számítógépes program kezelése
- négy- hatkezes asszisztálás
 Elvárások:
 Szakirányú végzettség
 dinamikus munkavégzés
 rugalmasság
 képes önálló munkavégzésre, talpraesetten oldod meg a váratlan helyzeteket
 jó kommunikációs készség
 optimista, pozitív hozzáállás
 társalgási szintű angol nyelv tudás
 felhasználói szintű számítógépes ismeretek (microsoft office)

Előny, de nem feltétel:
 endodoncia területen szerzett tapasztalat
 Dentálhigénikus végzettség

Amit kínálunk:
·  Átlagon felüli fizetés
·  Fiatalos csapat
·  szabad hétvégék
·  Pénteken rövidített munkaidő
·  Fejlődési/továbbképzési lehetőségek

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal az info@endocenter.hu címen lehet.

Hasonló fogászati hirdetések

Állást keres / Fogászati Asszisztens
2020.03.05

Soproni, 20 év működő fogászatunkra keresünk németül beszélő fogászati asszisztens kollégát/kollégan[...]

2020.03.11

Jelenleg a Pannon Kincstár Tanoda falai között tanulok, lelkes és elhivatott vagyok a szakmával kapc[...]

2020.03.09

A Mammut Bevásárlóközpontnál lévő (Bp. I. ker.) 4 székes, exkluzív magánrendelőnkbe munkájára és kör[...]