Azonosító #23452
Dátum: 2019.01.11

Hirdető adatai

Biodental Horváth

Kapcsolat

Horváth László
+36306811280
1097
Budapest
Honlap
  • Jellege:
    Kínál

Korszerű óbudai magánrendelőnkbe szakvizsgával, tapasztalattal rendelkező kollégát keresünk.
Elvárások:
- igényes szakmai hozzáállás
- határozott fellépés,
- empátia, rugalmasság, páciensközpontúság,

Előny:
- szakmai tapasztalat
- jártasság esztétikai és konzerváló fogászati eljárásokban
- angol nyelv társalgási szintű ismerete.

Amit kínálunk:
- szakmai támogatás
- továbbképzések finanszírozása
- kellemes munkakörnyezet
- versenyképes bérezés

Fényképes önéletrajzokat és motivációs levelet az alábbi e-mail címre várjuk:
iroda@biodental-horvath.hu

Hasonló fogászati hirdetések

Állást kínál / Fogorvos
2018.11.20

Frissen elkészült ,jól felszerelt ,Budapest melletti NAEK körzetbe 25km távolságra, főállásba fogorv[...]

2019.01.05

Győri exkluzív, nagy páciens forgalmú fogászatunkba fogorvos kollégát keresünk fő vagy mellékállásba[...]

2019.01.19

Iskolafogaszati állást kinalok fogorvosnak ,fogszakorvosnak Debrecen belvarosaban 2 éves ,modern jol[...]