Azonosító #53444
Dátum: 2022.06.23

Hirdető adatai

Dental Network

Kapcsolat

707038377
1067
Budapest
Honlap
  • Jellege:
    Kínál

Fogorvosi állás

A Dental Network több mint 15 éve működő hálózat Budapesten. Legújabb rendelőnkbe a belváros szívébe az Oktogon közvetlen közelébe az Oktogon Implant Centerbe keresünk fogorvos kollégákat az alábbi pozíciók betöltésére, szeptemberi kezdéssel.

Betöltendő posztok:
Fogorvos
Konzerváló fogászat és fogpótlástan Szakorvos
Parodontológus Szakorvos
Gyermek Fogorvos
Fogszabályozó Szakorvos
Dentoalveoláris Sebész

Téged keresünk, ha szeretsz modern környezetben dolgozni, szívügyed a páciensek lelkiismeretes ellátása.
Hosszú távú karriert, stabil hátteret, állandó pácienskört, fejlődési lehetőséget és családias hangulatot biztosítunk.

Elvárások:
Szakmai felkészültség.
Minimum 2 éves tapasztalat.

Amit kínálunk:
Kiemelkedő fizetés (% alapú)
Exclusive munkakörülmények
Szakmai fejlődési lehetőség
Stabil cégháttér
Jó hangulatú, támogató légkör
Jól működő recepciós és asszisztensi csapat

Ha felkeltette érdeklődésedet a pozíció, küldd el az önéletrajzodat az simon.zsuzsa@dentalnetwork.hu e-mail címre.

Tárgy: Dental Network-Fogorvos állás

Legyél a csapatunk része!

Hasonló fogászati hirdetések

Állást kínál / Fogorvos
2022.05.29

Szájsebész fogorvosként legyél a munkatársunk ! Feladatok : napi ambuláns szájsebészet és implantát[...]

2022.06.28

XVI. kerületi 3 székes, nagy forgalmú, széles pácienskörrel rendelkező, igényes, több mint 20 éve pr[...]

2022.04.04

A Fresh24Dental bővülő nyíregyházi rendelőjébe gyakorlattal rendelkező fogorvos munkatársat keres. [...]