Azonosító #26129
Dátum: 2019.06.05

Kapcsolat

Beri Klaudia
06202383007
1132
Budapest
  • Jellege:
    Kínál

Ha fogászat számodra nem csak egy szakma, hanem a hivatásod akkor a legjobb helyen jársz. Klinikánk folyamatos fejlődési lehetőséget biztosít a tapasztalt és pályakezdő asszisztenseink számára is. A mindennapi munka zökkenőmentességét a gyakorlott munkatársak és a korszerű eszközök teszik lehetővé. Amennyiben szeretnél egy színvonalas Magánklinika megbecsült tagja lenni, ahol a fogorvosok értékelik a munkád és vidám barátságos hangulatban telnek napjaid jelentkezz hozzánk budapesti rendelőkben.

Amit biztosítunk:
Szakmailag inspiráló környezet,
Fiatalos vidám csapat
Igényes munkakörnyezet
Versenyképes fizetés
Rugalmas beosztás
Hosszú távú együttműködés,
Folyamatos fejlődési lehetőség.
Betekintő napot “biztosítunk” a munkába, hogy megalapozott döntést tudj hozni.

Elvárások:
Asszisztens végzettség vagy hamarosan annak befejezése
Megbízható mosolygós személyiség
Udvarias pozitív hozzáállás
Jó munkabírás
Csapatmunka
Precíz, pontos munkavégzés

Akár azonnali kezdési lehetőség!

A jelentkezést: fényképes önéletrajz csatolásával kérjük azl alábbi e-mail címen: fixfogsor.albadent@gmail.com

Hasonló fogászati hirdetések

Állást kínál / Fogászati Asszisztens
2019.05.20

Az Evergreen Dental dinamikusan fejlődő magyar-amerikai tulajdonú fogászati klinika Budapest belváro[...]

2019.04.12

Rész vagy teljes munkaidőbe keres 13.kerületi fogászati rendelő asszisztenst Elvárásaink: Precíz[...]

2019.06.12

I.kerületi Fogászati turizmussal foglalkozó magánklinikára főállású fogászati asszisztenst keresünk [...]