II. kerületi, több székes, prémium rendelő csapatába keresünk munkájára igényes fogászati asszisztenst és / vagy dentálhigiénikust.

Akit keresünk:
- hosszú távban gondolkozik
- legalább 2 év szakmai tapasztalattal rendelkezik
- kedves, segítőkész és türelmes a betegekkel
- magabiztosan kommunikál

Amit kínálunk:
- 6 vagy 8 órás munkakör, hétfőtől péntekig
- előre meghatározott, kiszámítható beosztás
- kiemelt jövedelem
legújabb fogászati technikák megismerése, elsajátítása

Nyelvtudás előnyt jelent.

Fényképes önéletrajzokat info@drnemethbalint.com email címre várunk.
Azonosító #39197
Dátum: 2021.03.01

Hirdető adatai

drnemethbalint

Kapcsolat

Dr. Németh Bálint
061
  • Jellege:
    Kínál

Hasonló fogászati hirdetések

Állást kínál / Fogászati Asszisztens
2021.04.16

Bővülés miatt 18. és 19. kerületi rendelőnkbe részmunkaidős fogászati asszisztenst keresünk.[...]

9 990 Ft
2021.04.13

Külföldi pácienseket szeretnél kezelni? Talán külföldön szeretnél dolgozni? Ez esetben ajánlom figye[...]

2021.01.24

Százhalombattai magánrendelőnkbe 1 fő fogászati asszisztenst keresünk. Napi 6 órás műszakok, bejelen[...]