Azonosító #41344
Dátum: 2021.06.10

Kapcsolat

Beri Klaudia
06308794995
1132
Budapest
Honlap

Ha a fogászat számodra nem csak egy szakma, hanem a hivatásod is, akkor a legjobb helyen jársz. Klinikánk folyamatos fejlődési lehetőséget biztosít a tapasztalt és pályakezdő asszisztenseink számára. A mindennapi munka zökkenőmentességét a gyakorlott munkatársak és a korszerű eszközök biztosítják. Amennyiben szeretnél egy színvonalas magánrendelő megbecsült tagja lenni, ahol vidám, barátságos hangulatban telnek napjaid, jelentkezz hozzánk a Budapesti csapatunkba.
A Fixfogsor Rendelő, Magyarország meghatározó implantációs és protézisrögzítési központjának számít.

Feladatok:
konzerváló fogászati munka előkészítése és asszisztálás,
szájsebészeti beavatkozások előkészítése és asszisztálás,
sterilizálás a higiéniai szabályok betartásával,
anyagrendelések nyilvántartása,
fogászati szoftver kezelése.
Amit biztosítunk:
szakmailag inspiráló környezet,
fiatalos, vidám csapat,
igényes munkakörnyezet,
versenyképes fizetés,
rugalmas beosztás,
hosszú távú együttműködés.
Betanítást és folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget nyújtunk.
Betekintő napot “biztosítunk” a munkába, hogy megalapozott döntést tudj hozni.

Elvárások:
Fogászati Asszisztensi szakképesítés (vagy annak közvetlen megszerzése előtti státusz).
Megbízható, mosolygós személyiség.

Akár azonnal kezdheted a munkát nálunk!

Jelentkezését fényképes önéletrajz formájában várjuk az alábbi e-mail címen: fixfogsor.albadent@gmail.com

Hasonló fogászati hirdetések

12 990 Ft
Állást kínál / Fogászati Asszisztens
2021.06.02

Külföldi pácienseket szeretnél kezelni? Talán külföldön szeretnél dolgozni? Ez esetben ajánlom figye[...]

2021.03.30

Fogászati szakasszisztenst keresünk teljes munkaidőben májusi kezdéssel négyszékes belvárosi fogásza[...]

2021.05.02

Alattyáni NEAK finanszírozott és jászberényi magánrendelőbe fogászati asszisztenst keresünk 2021. jú[...]