Azonosító #72010
Dátum: 2024.02.08

Hirdető adatai

Dentoplant

Kapcsolat

Dentoplant Fogászat
302645024
6726
Szeged
Honlap

FOGÁSZATI SZAKASSZISZTENST keresünk minőségi fogászati kezelésekhez teljes munkaidőben.

Feltétel: szakirányú végzettség, pályakezdő betanítását is vállaljuk
Dinamikus csapatmunka részese lehetsz Szeged legmodernebben felszerelt fogászati és szájsebészeti magánrendelőjében.

Amit nyújtunk:
Versenyképes kereset,
Legkorszerűbb berendezésekkel felszerelt környezet,
Magas szakmai színvonal,
Igényes, modern munkakörülmények,
Barátságos légkör, lendületes csapat

Elvárásaink:
Szakirányú végzettség,
Szakmai elkötelezettség,
Motiváció a szakmai fejlődésre,
Jó kommunikációs és alkalmazkodókészség,
Jó helyzetfelismerő képesség,
szorgalmas, kreatív, becsületes,
Nem dohányzó, környezete rendezésére és tisztán tartására igényes asszisztensnő

Feladatok:
Műszerek, eszközök precíz kezelése,
Higiénés munkakörülmények kialakítása,
Dokumentációs, koordinációs feladatok,

Munkavégzés helye: Dentoplant Fogászati és Implantológiai Rendelő 6726 Szeged Fő fasor 45.
Fényképes önéletrajzot várunk bérigény megjelöléssel a dentoplant@gmail.com e-mail címre. További információ: ☎️+36302645024

6726, Szeged, Szegedi Járás, Csongrád-Csanád, Fő fasor 45