Budapest XIV. kerületében, az Örs vezér teréhez közeli magánrendelőmbe keresek önmagára és környezetére igényes, megbízható és precíz fogászati asszisztenstés/vagy tanulót.

Állás típusa: Folyamatos, KÉT RÉSZMUNKAIDŐ vagy TELJES munkaidő.
Munkanapok: kedd-csütörtök és/vagy szombat.

ÓRABÉR: 3000ft/óra
(általában havi 168 munkaóra)

A rendelő megnövekedett ügyfélforgalmú, professzionálisan gépesített és felszerelt, otthonos hangulatú.

Amit nyújtok:

- partnerségen alapuló munkakörnyezet,
- megbecsülés nyugodt légkör,
- stabil, hosszútávú munkaviszony,
- tanulási, fejlődési lehetőség,
- munkavégzéshez szükséges korszerű eszközök,
- versenyképes jövedelem,
- önálló, minőségi és hosszútávú munkavégzés esetén, további juttatás várható.
- tanuló esetében, tovább foglalkoztatás

Elvárások:

- szakirányú végzettség (tanuló esetében nem kell)
- szakmai elkötelezettség,
- igényes legyen munkakörnyezetére, eszközeire
- szorgalmas, teherbíró, önálló munkavégzésre alkalmas személyiség
- jó kommunikációs képesség

A fényépes önéletrajzokat az alábbi email címre várom:
drsoltesz01@gmail.com.
Azonosító #72716
Dátum: 2024.03.04

Hirdető adatai

drsolteszzsofia

Kapcsolat

Dr. Soltész Zsófia
+36706314315
3 000 Ft