Azonosító #26237
Dátum: 2019.06.12

Hirdető adatai

Eurodent Budapest

Kapcsolat

06704200602
H-1011
Budapest
  • Jellege:
    Kínál

CAD Fogtechnika vezető
álláshirdetés

I.kerületi Fogtechnikai labor főállású Fogtechnikai laborvezetőt keres.
Elvárások:
• fogtechnikai végzettség, átfogó ismeret a fogtechnikai folyamatokról
• fogtechnikai vezetői ambíciók
• minimum 3 év 3D technológiában jártasság
• határozott, precíz, pontos, dinamikus munkavégzés
• angol nyelvű kommunikáció

Előnyt jelent:
• német/norvég nyelvismeret

Feladatok:
• Fogtechnikai labor vezetése: csapat irányítása, határidők betartatása, anyagrendelések koordinálása
• 3D nyomtatás
• Fogtechnikai scannelés
• 3D Digitális tervezés és kidolgozás

Munkavégzés helye:
Budapest I. kerület

Állás típusa:
Teljes munkaidős állás.

Várom fényképes Önéletrajzát info.europa.dental@gmail.com e-mail címre.

Horváth Janka /Klinika manager/

Hasonló fogászati hirdetések

Állást kínál / Fogtechnikus
2019.06.13

Tanuló fogtechnikus kollégát keresünk fiatalos, dinamikus csapatunkba Balatonkenesére. Önéletrajzoda[...]

2019.05.08

Fogtechnikai laborunkba fémváz készítő munkatársat keresünk, aki szükség esetén a modelljeit is elk[...]

2019.05.07

Békéscsabai laborunkba kerámiás munkatársat keresünk! E-mail: balizol@freemail.hu Telefon: +36 7[...]