Azonosító #51825
Dátum: 2022.05.12

Hirdető adatai

Molnar

Kapcsolat

Molnár Levente
06305209375
8000
Székesfehérvár

Tisztelt Kollégák !
Fogtechnikus kollégát keresünk az EL-DENT Székesfehérváron működő fogászati klinika praxislaborjába az alábbi munkakörökbe (KEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK) : CAD-CAM tervező, kerámiás, protetikus, fémes, gipszelő....
Amit kínálunk:
- versenyképes jövedelem
- fizetett szabadság
- szakmai fejlődés (tanfolyamok, folyamatos belső képzések)
- kiszámítható munkaidő
- kiváló munkakörülmények
- munkába járási támogatás
- vállaljuk kezdő kolléga szakmai felkészítését
Amit várunk:
- szakmai elhivatottság
- precizitás
Előnyt jelent :
- szakmai tapasztalat
- 3Shape Dental Designer ismerete
Fényképes önéletrajzokat a levente_molnar@hotmail.com e-mail címre kérjük küldeni, vagy privátban messengeren.

Hasonló fogászati hirdetések

Állást kínál / Fogtechnikus
2022.04.21

Soproni fogtechnikába keresek gyakorlattal rendelkező protetikust.

2022.04.21

Debreceni laborunkba kerámiás munkatársat keresünk. Érdeklődni:06304699923 telefononszámon.

2022.05.04

Hallókészülék gyártó laborunkba keresünk 3D tervező és összeépítő munkatársat. Kérjük keressenek a [...]