Azonosító #57754
Dátum: 2022.11.15

Hirdető adatai

Fulldent42

Kapcsolat

Fulldent Kft.
36 30 211 9411
1126
Budapest XII. kerület
  • Jellege:
    Kínál

FULLDENT Kft.
Magas színvonalú fogászati praxisunk, fogtechnikai laborjába keressük új kollégánkat
Csatlakozz hozzánk Fogtechnikus pozícióba!

Rendelőnkben elvárt főbb feladatok:
gipszelés
cirkon korona / híd készítés
préskerámia héj /korona / inlay készítés
ideiglenes műanyag munkák készítése
a fogorvos munkájának támogatása
fogtechnikai eszközök, műszerek szakszerű használata, karbantartásának felügyelete
fogtechnikai dokumentációk precíz, folyamatos rendszerezése, vezetése

Az álláshoz tartozó elvárások:
fogtechnikusi képesítés
türelmes, udvarias, körültekintő személyiség
egészségügyi alkalmasság
szakmai alázattal, szorgalommal bíró személyiség
önmagával és munkájával szembeni igényesség
Az önéletrajzban kérjük feltüntetni, hogy eddigi tapasztalatait a szakma mely területein szerezte (fém, kerámia, préskerámia, CAD-CAM, műanyag stb.)
Az önéletrajzban, kérjük tüntesse fel fizetési igényét is!!

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
terhelhetőség, rugalmasság
rugalmas időbeosztásra való hajlandóság

Amit kínálunk:
magas színvonalú szakmai környezet, eszköz park
szakmai tudással és tapasztalattal arányos versenyképes jövedelem
dinamikus, fiatalos csapat

email: dora.szekely@fulldentclinic.com
telefon: 0630 211 9411

Hasonló fogászati hirdetések

Állást kínál / Fogtechnikus
2022.11.24

XIII kerüleben található fogtechnikai laborba keresünk protetikus kollégát. - Versenyképes, folya[...]

2022.09.14

Munkaszállító kollegát keresünk nagy forgalmú budapesti fogtechnikai laborunkba teljes munkaidőben. [...]

2022.11.25

Olyan akár NYUGDÍJAS vagy PÁLYAKEZDŐ fogtechnikus kollégát keresünk aki szívesen foglalatoskodik min[...]